Blog

Nový rok s novým webem

Vážení příznivci VIP-karty, s novým rokem přichází i nový vzhled webových stránek. Snažíme se celý web modernizovat, zjednodušit a zpřehlednit. Vše tak, aby obsluha byla co nejpohodlnější a nejjednodušší.
Stále pracujeme na dokončení aplikace pro smartphony s Androidem, ale jelikož se jedná o složitější záležitost, kterou neustále testujeme, věřme, že ji budeme moci spustit v průběhu měsíce března 2015.

V prosinci jsme sponzorovali studenty

Do tombol 3 stužkovacích plesů středních škol jsme darovali celkem 75 VIP-karet v celkové hodnotě 26.250,-Kč. Výhercům tombol gratulujeme a přejeme hodně ušetřených tisíců Kč. V rámci těchto VIP balíčků obdržel každý vylosovaný ještě poukaz od České spořitelny a volný vstup do Motion Academy. 
Doufáme, že se ceny všem zamlouvaly a pokud ne, tak snad byli obdarováni rodinní příslušníci :).

Výherci z měsíce listopadu a prosince

Losovali jsme z registrovaných VIP-karet za měsíc listopad a prosinec ! Jaké ceny? Pero Parker v hodnotě 850,- a žehličku na vlasy v hodnotě 350,-.
Pero Parker vyhrává paní Jana s číslem karty: 004999
Žehličku na vlasy vyhrává paní Růžena s číslem karty: 000102
Pokud chcete i Vy vyhrát v některém z dalších kol, registrujte si Vaši VIP-kartu. Výhercům gratulujeme a přejeme příjemné vánoční svátky a krásný rok 2015.

Reklama